• Novatel Kurumsal Haberleşme Çözümleri

socar-turkiye-logo

Türkiye’nin en büyük entegre endüstri grubu olan firma, petrokimya, rafinaj, doğal gaz, ticaret, iletim ve dağıtım olmak üzere birçok sektörde faaliyetlerimizi sürdürüyor.

Socar Türkiye website: https://www.socar.com.tr

Proje

Socar, Exproof Tablet ve Telefon Alımı projesi dahilinde, Star Rafineri, Petkim Petrokimya ve Socar Turkey Akaryakıt Depolama tesislerinin patlayıcı riski olan bölgelerinde kullanılmak üzere ATEX exproof standardına sahip i.safe MOBILE tablet ve telefonların alımını yapmayı tercih etti.

Hizmet ve Ürünler

  • Exproof Tablet
  • Exproof Telefon
  • ATEX Standardı hizmet
  • Novatel PoC Servis

Socar Exproof Tablet ve Telefon Alımı Projesi

Socar, Exproof Tablet ve Telefon Alımı projesi dahilinde Novatel Haberleşme Çözümleri ile çalışmayı tercih etti! Star Rafineri, Petkim Petrokimya ve Socar Turkey Akaryakıt Depolama tesislerinin patlayıcı riski olan bölgelerinde kullanılacak ATEX exproof standardına sahip i.safe MOBILE tablet ve telefonları i.safe MOBILE Türkiye Distribütörü Novatel güvencesi altında.

Patlayıcı riski bulunan alanlarda ekipleriniz güvenle çalışsın! ⚠️ 📡 Novatel ile ekipleriniz için iletişim kurun, işbirliğini kuvvetlendirin ve tüm kurumsal haberleşme ihtiyaçlarınızı, katma değerli yüksek teknoloji servislerine taşıyın!