• Cem ANKARA

    Genel Müdür

    Novatel Kurumsal Haberleşme Çözümleri

Novatel’e Hoşgeldiniz!

1998 yılından bu yana, 25 yılı aşkın saha deneyimimiz ve uzman ekibimizle kurumsal haberleşme ihtiyaçlarını tek adreste çözmek için çalışıyoruz! Bu yolda, çok sayıda haberleşme sistem çözümü, bulut tabanlı servis sağlayıcılığı hizmeti sunduk. Kurumsal haberleşme kapsamında tek bir iletinin bile hayati önem taşıdığı günümüzde, çok sayıda partner ve çözüm ortağımız ile birlikte sunduğumuz, yüksek katma değerli ve ileri teknoloji haberleşme ürünlerimizle çözüm gerektiren her an yanınızdayız…

Haberleşme Sistem Çözümleri
Cloud Servis Çözümleri
Ürün ve Marka Çözümleri
Satış Sonrası Destek

Novatel ile ekipleriniz için iletişim kurun, işbirliğini kuvvetlendirin ve tüm kurumsal haberleşme ihtiyaçlarınızı, katma değerli yüksek teknoloji servislerine taşıyın!

Şirket Profili

Novatel Haberleşme Çözümleri A.Ş. 1998 yılından bu yana kurumsal müşterilerinin güvenilir iletişim ihtiyaçları için donanım ve yazılım temini, servis ve mühendislik faaliyetlerini sürdürmektedir.

SESİN YERİNİ HİÇBİR ŞEY TUTAMAZ…

Bir limandaki lojistik operasyonundan bir maden sahasına, bir havaalanındaki yer hizmetlerinden sahada enerji hatlarına bakım yapan ekiplere, bir petrol rafinerisinden kamu güvenliği sağlayan birimlere, sahada kritik görevler üstlenen ekiplerin anlık haberleşme ihtiyacı için en güvenilir çözüm, telsiz haberleşme sistemleridir. Novatel, sistem planlamasından başlayarak gerekli donanım ve anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

DOĞRU BİLGİ, DOĞRU ZAMAN

İster endüstriyel bas-konuş cihazı ister saha koşullarına dayanıklı bir telefon ister geniş bant veri iletimi veya gerçek zamanlı video akışı, büyüyen endüstriyel terminal cihazları ve servisleri portföyümüz, bu gelişmiş mobil geniş bant servislerinden yararlanmanıza olanak tanır.

DAHA İYİ KONTROL İÇİN ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEK

Enerjinin gündemden düşmediği, her su damlasının öneminin arttığı, kaynakları verimli kullanmaya çalıştığımız günümüzde IoT uygulamaları ve otomasyon sistemleri önemli çözümler haline geldi. Bir doğalgaz şebekesi veya bir binanın iklimlendirmesinin yönetimi, hatta çalışanlarınızın sağlık verilerinin takibi için çözümlerimiz işletmenizin üretkenliğini, güvenliğini ve karlılığını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. 

KABLOSUZ İLE DAHA FAZLASINI YAPMAYA BAŞLAYIN 

Uzak mesafeli noktadan noktaya bağlantı, akıllı noktadan çok noktaya kablosuz erişim veya endüstriyel LTE modem ya da her ikisi birlikte, esnek çözümlerimiz için bize ulaşın.

EKİPLERİNİZ İLE SÜREKLİ İLETİŞİMDE KALIN

Herhangi bir ağı ve herhangi bir cihazı kullanarak sahadaki ekipleriniz ile anında iletişime geçin. Bas-konuş ve devriye tur mobil uygulamalarımız görevinize tamamen odaklanmanıza yardımcı olur.

female engineer with a walkie-talkie at the construction site gives instructions. European successful female technologist
Sektörel Çözümler Novatel

Çözüm Ortaklarımız

 

Çözüm Ortaklarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın ≥

Belge ve Sertifikalar

Motorola Solutions Yetki Belgesi Azerbaycan 2024

Motorola Solutions Platinum Partner

Azerbaycan, Türkiye, Türkmenistan

2024 Yetkilendirme Belgesi

Motorola Solutions Platinum Distribütörlük Yetki Sertifikası

Motorola Solutions Platinum Partner

Azerbaycan, Türkiye, Türkmenistan

2022 Yetkilendirme Belgesi

Motorola Solutions Distribütörlük Yetki Belgesi

Motorola Solutions Distribütörlük

Yetkilendirme Belgesi

BTK OKTH Yetki Belgesi

BTK OKTH

Yetkilendirme Belgesi

Caltta Distribütörlük Yetki Belgesi

Caltta Distribütörlük

Yetkilendirme Belgesi

Telosystem Distribütörlük Yetki Belgesi

Telosystem Distribütörlük

Yetkilendirme Belgesi

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

TSE Hizmet Yeterlilik

Yetki Belgesi

ISO9001

ISO 9001

Sertifikası

ISO 45001 Sertifikası Novatel

ISO 45001

Sertifikası

ISO 14001 Sertifikası Novatel

ISO 14001

Sertifikası